İyi Yaşam

10 Ağustos 2021

Physis Massage Therapy: Selanik'in merkezindeki Physis Massage Therapy'de ziyaretçiler gençleşiyor ve daha büyük bir zindelik duygusu yaşıyor. Oldukça profesyonel hizmet sunan tesiste önerilen kalma süresi 1-2 saat.  

Luxury Living Massage and Spa Therapies: Bu keyifli spa merkezinde mutlak rahatlama, sağlıklı yaşam, zindelik ve yenilenmenin eşsiz bir deneyimi yaşanır. Oturuma göre havlu veya bornoz, tek kullanımlık iç çamaşırı ve terlik sunulmaktadır. Happy hour rahat masajı her gün 10:00 – 15:00 arası 25.00 Euro’dur.  

Animus Massage: Yılların tecrübesiyle esenlik ve rahatlığın merkezlerinden birisidir. Deneyimli ve eğitimli personel ziyaretçilerin isteklerine göre çok çeşitli masajlar, yüz bakımları ve vücut bakımları yapılıyor. Özel olarak tasarlanan alanlarda aynı anda süit başına bir ila üç kişiye hizmet veriliyor. Süitler, duşlar ve günün geri kalanına devam etmek için ihtiyacınız olan tüm konforlarla eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Sauna, tropikal yağmur ve jakuzi gibi spa hizmetlerinden de tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte yararlanabilirsiniz.  

1

Idolo Spa: Şehrin merkezindeki kişisel sağlık sığınağınız Idolo Spa’da son derece eğitimli profesyonellerden piyasadaki en iyi ürünlerle, en yüksek kalitede güzellik ve sağlıklı yaşam hizmetler, mutlak rahatlama ve esenliğin olduğu sakin ve samimi bir ortamda sunulmaktadır. Biri ısıtmalı su masaj yatağı, diğerlerinde şık ve çok rahat deri elektrikli kanepe, iki manikür ve iki pedikür istasyonu ve makyaj istasyonu bulunan dört terapi odası bulunmaktadır. Merkezde zihin ve vücut yenilenmesi için yenilikçi kuru yüzdürme yatağı Zerobody de bulunmaktadır.  

The Massage Suite: 2014 yılının Nisan ayında Christina Spano tarafından kuruldu. Her müşteriye benzersiz ihtiyaçları olan benzersiz bir varlık olarak yaklaşılıyor. Tedaviler dünyanın her yerinden eski ve çağdaş üstyapı geleneklerinden özenle seçilir ve yalnızca yaptıkları işe tutkuyla bağlı, sertifikalı, deneyimli terapistler tarafından gerçekleştirilir. Tüm ürünler saf, bitki bazlı, taze ve sertifikalı organiktir. Tesis Pazartesi’den Cuma’ya 11:00-22:00 saatleri arası hizmet veriyor. Cumartesi günü ise 12:00-20:00 arası çalışılıyor. 

Oasispa: Doğu Selanik'te modern ve işlevsel bir yerde 14 Pittakou ve Kaliga caddelerinin köşesinde bulunan bu merkezde, güzellik, esenlik ve rahatlama için hizmetler sunuluyor. Günlük stres ve endişelerden kurtulmak için uzman kadro ve geniş hizmet yelpazesi ile uygun tedaviler sağlanıyor.  

2

Hammam Baths: Bu tesis bedeni ve ruhu rahatlatan, arındıran ve gençleştiren geleneksel hamamları yeniden canlandırıyor. Ziyaretçiler özel masajlar ve gençleştirici yüz bakımları ile günlük hayatın koşuşturmacasından uzaklaşıp güzellik, sıcaklık ve dinginlik vahasına yolculuğa çıkıyor. Hammam Baths’te geçirilecek ideal süre 2-3 saat.  

Selanik gezisinde huzur dolu rahatlatıcı saatler geçirmek isteyenler için en iyi spa merkezlerini sizler için derledik. Yunanistan’ın bu güzel şehrinde rahatlamak ve sağlık dolu tecrübeler yaşamak için siz de bu merkezleri ziyaret edebilirsiniz.