Vialand Tema Park yeni sezonunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte açıyor.

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, Avm, Otel ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan Vialand, 7’den 70’e herkese gün boyu sınırsız eğlence sunuyor.

Üstelik bu sezonda gelecek yeni eğlence üniteleriyle ve sadece tema parkta izleyebilecekleri Kral Şakir Galaktik Macera 5D kısa filmi ile Vialand’e gelen misafirleri unutulmaz bir gün bekliyor.

Miniklere Bayram Hediyesi Flyista’dan!

Bayram coşkusunu Flyista’nın davetlisi olarak Vialand Tema Park’ta yaşamaya ne dersiniz? Tek yapmanız gereken hemen aşağıda sizler için hazırladığımız Vialand Tema Park’a giriş bileti hediyeli mini testimizi cevaplamak ve çekilişe katılmak. Testin sonucunu #flyistailevialand hashtagi ile paylaşmayı unutmayın!

Çekiliş sonucunda 4 kişilik 3 aile Tema Park giriş bileti ve 4 kişilik 3 aile Jungle İstanbul giriş bileti kazanacak.

Unutmayın; teste katılmak ve bilet kazanma fırsatını yakalamak için son tarih 8 Mayıs 2022. Kazanılan biletler 31.12.2022 tarihine kadar kullanılabilir. Kazanan listesi 9 Mayıs 2022'de Flyista tarafından duyurulacaktır.

Sınırsız eğlencenin kapılarını aralamak işte bu kadar kolay ama yine de cevaplarından emin olmayan okurlarımız için, testin tüm doğru cevaplarını bulabileceğiniz web sitesini de aşağıda paylaşıyoruz. Bakalım bulabilecek misiniz?

Minikler İçin Mini Test:

Soru 1: Minikleri okyanuslar altında heyecan ve gizem dolu bir maceraya çıkarmak için bekleyen küçük yunus Stella’yı, Vialand Tema Park’taki hangi ünitede bulabiliriz?
Soru 2: Vialand Tema Park’ta yer alan ve “3 saniyede 110 km hıza ulaşan” ünitenin ismini biliyor musunuz?
Soru 3: Nostaljik havasıyla özellikle yetişkinlerin kalbini çalan ve onlara unutamayacakları bir gün geçirten ünitenin adını sorsak? İpucu: Bu ünitede cumbalı evleri, çeşmeleri ve eski göz alıcı mimarileri görebiliyoruz.

Vialand Tema Park Güncel Giriş Ücretleri

İster yıllık kart ister günlük geçiş bileti satın alarak Vialand Tema Park’ın eğlence ünitelerinden yararlanabilirsiniz.

Jungle İstanbul için hangi etkinlik ilginizi çekiyorsa özel olarak satın alabilir veya 3’ü bir arada eğlence paketinden yararlanabilirsiniz.

Kampanyalardan faydalanmak için https://vialand.com/ web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.