1

Seyahate çıkmak, farklı kültürleri keşfetmek, gezmeyi planladığın yerlerle ilgili uzun uzun plan yapmak senin tutkularından biri mi? Bu sorulara cevabın “evet” ise aramıza hoş geldin.

Biz kim miyiz? 2020 yılında kurulmuş; seyahat etmeyi seven, farklı kültürlere ilgi duyan ve yeni şeyler denemeyi seven herkesin içeriklerimiz sayesinde merak ettikleri soruların cevaplarını bulabileceği bir seyahat sitesiyiz.

Hem günlük yaşamını daha keyifli, daha eğlenceli ve daha verimli kılmak için hem de seyahatlerinde daha çok yer, lezzet ve deneyim keşfetmen için buradayız.

2

Flyista’da öğrendiklerin sayesinde daha tasarruflu olabilecek, zamanını daha iyi yönetebilecek, farklı kültürlerle ilgili az bilinen detayları keşfedebilecek ve hayattan daha çok keyif alabileceksin.

İster daha önce denemediğin deneyimlerle hayatına renk katmak istiyor ol, istersen de çocuklarınla birlikte sessiz, sakin ve güvenli bir tatil yapmayı düşle ya da sadece ileride gezmek istediğin yerleri bugünden planlıyor ol. Seyahatle ilgili aradığın her şeyi  Flyista’da bulabilirsin.

Kültür ve seyahatten yemeğe, teknolojiden iyi yaşama kadar aradıklarını Flyista ile keşfetmeye başla.