Kültür Seyahat

1 Aralık 2020
Nişantaşı’na Gittiğinizde Uğramanız Gereken 5 Butik

Alışveriş severler için yeni butikler keşfetmek heyecan veren bir deneyimdir. Rastgele girdiğiniz bir butikten zevkinize göre kıyafetler bulup bir de bu kıyafetler bütçenize uygun olduğunda müdavimi olduğunuz yeni bir mekân buldunuz demektir. Eğer Nişantaşı’na daha önce hiç gitmediyseniz ya da sürekli gidip yeni butikler keşfetmek istiyorsanız, sizler için 5 butik önerisi derledik. Şimdiden iyi alışverişler.

Roberto Nişantaşı

Roberto Nişantaşı bilinen en popüler Nişantaşı butiklerinin arasındadır. Ünlülerin çokça tercih ettiği ve sevdiği bu küçük butik, kendi kaliteli tasarımları ile müşterilerine modaya uygun bir deneyim yaşatmayı amaçlamıştır. Butiğin küçük bir yerde olmasına bakmayın ürün çeşidi ve adeti olarak oldukça iyilerdir, ayrıca çalışanları güler yüzlü ve yardımsever mutlaka gidip her çeşit tarza hitap eden ürünleri görmenizi tavsiye ederiz. Butiğe gidemeyenler için online alışverişi olduğunu da duyuralım.

Adres: Mağ.:Vallikonağı Cad. NO:46 Teşvikiye Şişli/İstanbul/TÜRKİYE

Beyyoğlu

Beyyoğlu güçlü ve modern kadınların tercihi olan bir Nişantaşı butiği. 2 katlı bir mağazaya sahip olan butik, ürünleri ile oldukça kaliteli bir hizmet sağlıyor. Yalnız 4 kabine sahip bu butiğin ziyaretçisi çok olduğundan dolayı bol bol kabin sırası beklemek durumunda kalabiliyorsunuz. Kendi ürünlerini kendi İnstagram sayfasından kombinleyen kurucu Simge Uğur ile ünlenmiş butik, gelenleri eli boş döndürmeyecek ürünlere sahip.

Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Cd. 55a, 34371 Şişli/İstanbul

Askı Nişantaşı 

En popüler pasajlardan biri olan Göksu Pasajının girişinde bulunan, iki adet küçük mağazası ile Askı Nişantaşı modanın önce içte başladığını öne sürüyor. Mağazalarda kombin konusunda sizlere yardımcı olan çalışanları ve kaliteli ürünleri ile sizlere güzel bir alışveriş deneyimi yaşamanızı amaçlamışlar. Alışveriş sonrası kombinizi tamamlayabileceğiniz diğer aksesuar ve ayakkabı mağazaları ile de alışverişinize devam edebilirsiniz.

Adres: Teşvikiye Caddesi, Göksu Pasajı, No21-A Nişantaşı/İstanbul 

5in1canpolat

Modaya ilgili 5 kız kardeşin fikirlerinin birleştiği bir aile butiği. Nişantaşı Teşvikiye’de bulunan butik, önceleri sadece giyim üzerine odaklı bir butikti fakat günümüzde çantadan ayakkabıya birçok kategoride kendi üretimleri olan ürünleri satıyorlar. Ürünleri oldukça kaliteli ve fiyat olarak da makul. Modayı ve bütçeyi düşünen bu Nişantaşı butiği yeni favoriniz olabilir.

Seda Yalçın Atelier

Tekstilci bir ailenin kızı olan Seda Yalçın, modaya karşı ilgisinin sonunda ailesinin de desteğini alarak Seda Yalçın Atelier’i kurar. Ürünler oldukça ilgi çekici ve modern. Birçok tarz için ürün bulunan butiğin bir de online satışı bulunmaktadır. Kargo ücretsiz olarak satış yapan butiği mutlaka online olarak da takip etmenizi tavsiye ederiz.

Adres: Teşvikiye mah. Şakayık Sok. Evranos Apt No: 21/2 Nişantaşı / Şişli / İstanbul