Kültür Seyahat

Türkiye'den En Keyifli Kayak Rotaları

Dört mevsimin dolu dolu yaşandığı ülkemizde kış mevsiminin en keyifli aktivitelerinden kayak yapmak kış ve kayak severler için ayrı bir tutkudur.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

İkonik Dizi Turları: Friends

Dünyanın en ikonik sitcomlarından biri olan Friends'in efsanevi setlerini ziyaret etmek isteyenler, Los Angeles'taki stüdyo turlarına akın etmeye devam ediyor.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

İnkaların Başkenti: Cusco

Tarihi anlamda büyük bir öneme sahip olan Cusco, İnka Krallığı'nın başkenti. Biz de Cucho seyahatinizde nereleri görmeniz gerektiğine dair ufak bir liste hazırlamak istedik.

Devamını Oku
Tips

İlk Uçak Yolculuğunuzdan Önce Bilmeniz Gerekenler

Konforlu, keyifli ve hızlı... Ancak bunca iyi özelliğine rağmen uçak yolculukları bir parça tedirginliğe de yol açabilir. Özellikle de ilk seferinizse! İyi bir hazırlıkla bunun üstesinden…

Devamını Oku
İyi Yaşam

Yılbaşına Sayılı Gün Kala: Şehir Şehir Hediyelik Eşya Fuarları

Yeni yılı sevdiklerinizle karşılarken, onlara yeni yıl temalı eğlenceli hediyelikler ve birbirinden orijinal eşyalar satın alabileceğiniz hediyelik eşya fuarlarına uğramayı unutmayın.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

Yeni Senede Bizleri Neler Bekliyor: 2024 Seyahat Trendleri

Yeni seneye girerken seyahat dünyası bir kez daha evrim geçiriyor. O halde gelin, 2024'te bizi bekleyen heyecan verici seyahat trendlerine birlikte bakalım.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

2023'te Türkiye'nin En İyi 10 Seyahat Deneyimi

2023 senesi, gezginlerin Türkiye'nin dört bir yanında yeni keşiflerini ve deneyimlerini insanlarla paylaştığı dopdolu bir yıldı. Gelin 2023'ün en iyi 10 seyahat deneyimini görelim.

Devamını Oku
İyi Yaşam

Aralık'23 İstanbul Kültür Sanat Rehberi

Kış mevsimine resmi olarak giriş yaptığımız yılın bu son ayında İstanbul sergilerden müzelere, müzikallerden tiyatroya ve konserlere kadar pek çok etkinlikle dopdolu.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

Nordik Seyahat: Kopenhag Gezilecek Yerler

İskandinavya'nın çekici güzelliğinin ortasında yer alan Danimarka'nın büyüleyici başkenti Kopenhag, zengin tarih, kültür ve günümüz canlılığıyla gezginleri cezbediyor.

Devamını Oku
Kültür Seyahat

Tüm Dünyadan En Etkileyici Anıt Müzeler

Trajik olayları, tarihi şahsiyetleri ve önemli kültürel anları anmak için inşa edilen anıt müzeler, bugün yaşadığımız dünyada kalıcı bir etki bırakanları öğrenebileceğimiz, hatırlayabileceğimiz ve…

Devamını Oku
Kültür Seyahat

İzmir'in En'leri

Ülkemizin en büyük illerinden bir tanesi olan ve çevresindeki turistik belde ve ilçeleriyle her daim popülerliğini sürdüren güzel İzmir'in “En”lerini sizler için derledik.

Devamını Oku
Tips

Seyahat Sigortası Hakkında Tüm Merak Edilenler

Seyahat sağlık sigortası, beklenmeyen durumlarda ortaya çıkabilecek pek çok riskin üstesinden gelme adına önemli bir sigorta. Peki, seyahat sigortası neleri kapsıyor?

Devamını Oku